Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) Lithografie "Der Verrat des Petrus", signiert Hans Fronius, datiert 77, die Nr. 47/60, betitelt, 49 x 62,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.09.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 05.09. - 12.09.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: