Altschliffbrillant-Damenring
um 1920/30 Weißgold 585, Brillant ca. 0,60 ct, 2,1 g, RW 61
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.09.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant-Damenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.09. - 26.09.2012 |