Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Betitelt "Alter Hof", rechts unten signiert Ernst Balluf, datiert (19)73, Aquarell auf Papier, auf Holzplatte aufgeklebt, ca. 32 x 35 cm, Passepartout, beschädigt, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.09.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.09. - 26.09.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Brillant Smaragd Collier
- Brillant Kulturperlen Ohrgehänge