2 Lithografien des 19. Jh.
"Kufstein und Melk", ca. 35 x 46 cm, ca. 22 x 29 cm Glas, gerahmt, beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
12.09.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
2 Lithografien des 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 03.09. - 12.09.2012 |