Ernst August Mandelsloh *
(Wels 1886-1962 Neumarkt-St. Veit, Oberbayern) "Landschaft", links unten monogrammiert E. A. v. M., Aquarell, ca. 47 x 34 cm, Glas, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
12.09.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst August Mandelsloh *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 03.09. - 12.09.2012 |