Brillantsolitär
Damenring, Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,35 ct, RW 57, 1,9 g, Brillant ausgeschartetøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
18.09.2017 - 17:15
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 18.09.2017 - 17:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.09. - 18.09.2017 |