China Seide ca. 88 x 63 cm
China, um 1980, ca. 800.000 Kn/m2, sehr guter Erhaltungszustand, signiert, Fransen tlw. beschädigt und fehlen
01.08.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
China Seide ca. 88 x 63 cm
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.07. - 01.08.2012 |