Maler des 20. Jh.
"Christus mit Dornenkrone", Kopie nach altem Meister, Öl auf Holzplatte, ca. 28 x 22 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.08.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler des 20. Jh.
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.07. - 01.08.2012 |