Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Raben", rechts unten signiert Flora, Radierung, nummeriert 45/50, Blattgröße ca. 50 x 50 cm, Ränder beschädigt, Wechselrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.08.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.07. - 01.08.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: