Diamantbrosche
Gold/Weissgold 585, mit Altschliffbrillant ca. 0,10 ct, und synth. Saphiren, 2,6 g øG3
Expert: Thomas Salzburger Thomas Salzburger
01.08.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Diamantbrosche
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.07. - 01.08.2012 |