Luigi Kasimir
(Pettau 1881-1962 Wien) "Innenhof", rechts unten signiert Luigi Kasimir, Farbradierung, ca. 30 x 22 cm, Passepartout, Glas, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
01.08.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Luigi Kasimir
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.07. - 01.08.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Venezianermuster Halskette
- Adolf Lins