Max Weiler *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Hall, Tyrol 1910-2001 Vienna) "farbig die Erde" (colour of the earth), colour lithograph, signed and dated Weiler 91, inscribed E. d. K, image size 47 x 60 cm, sheet size 50 x 65 cm, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
26.09.2012 - 18:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 2.750,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 700,-
Max Weiler *
(Hall, Tyrol 1910-2001 Vienna) "farbig die Erde" (colour of the earth), colour lithograph, signed and dated Weiler 91, inscribed E. d. K, image size 47 x 60 cm, sheet size 50 x 65 cm, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní a sou?asné tisky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 26.09.2012 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 18.09. - 26.09.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.