Shiva Lingam,
elongated oval shape, length c. 45 cm.
Expert: Alexander Doczy
Alexander Doczy
+43-1-515 60-302
alexander.doczy@dorotheum.at
26.09.2017 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.320,-
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Shiva Lingam,
Expert: Alexander Doczy
Alexander Doczy
+43-1-515 60-302
alexander.doczy@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Kolekce Reinhold Hofstätter - Mobili e arti decorative |
Datum: | 26.09.2017 - 17:00 |
Prohlídka: | 20.09. - 26.09.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- Salon Sitzgruppe im Biedermeierstil, Mitte 19. Jahrhundert
- Brillant Solitär 0,72 ct (grav.)
- Reinhard Schinzel *
- **/*/gestempelt - BRD - Sammlung 1949/1989 sowohl postfr./ungebr. als auch gestempelt,