Erich Wulz *
(Salzburg 1906-1984 Aigen) "Jesus mit Purpurmantel", links unten signiert und datiert E Wulz (19)67, Mischtechnik auf Papier, ca. 59 x 46 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Glas gesprungen
Expert: Christian Wiesinger
18.07.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Erich Wulz *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.07. - 18.07.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: