Luigi Kasimir,
Pettau 1882 - 1962 Wien, Kornmesserhaus, Radierung in Farbe signiert NL. Luigi Kasimir 33,5 x 29 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Luigi Kasimir,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 11.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.06. - 11.07.2012 |