Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Der Brunnen im Schloss Seebenstein, Radierung in Farbe, signiert Nl. Luigi Kasimir, ca. 40 x 56 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.09.2017 - 17:24
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.09.2017 - 17:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.08. - 06.09.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,- -
Vyvolávací cena: