Künstler 20. Jh.
Greenwich Hospital, Wappen beschriftet "Otia Tuta" Öl auf Karton, ca. 92 x 92 cm. Rahmen beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.09.2017 - 17:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.09.2017 - 17:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.08. - 06.09.2017 |