Max Jensen
(Berlin 1879-1907) Marine, signiert M. Jensen, Öl auf Leinwand, 68 x 105 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
10.07.2018 - 11:52
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Max Jensen
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.07.2018 - 11:52 |
Prohlídka: | 04.07. - 10.07.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-