Franz Barbarini
(1804-1873)Umkreis/Circle Partie in den Bergen, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
10.07.2018 - 12:05
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Franz Barbarini
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.07.2018 - 12:05 |
Prohlídka: | 04.07. - 10.07.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-