Altschliffbrillantsolitär ca. 0,50 ct
Damenring, Weißgold 750, RW 54, 1,6 g, Gebrauchsspurenøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
12.07.2018 - 11:44
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.07.2018 - 11:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.07. - 12.07.2018 |