Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Bauernhaus, Lithographie in Farbe signiert E. Balluf, 28,5 x 39,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.07.2018 - 12:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Ernst Balluf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2018 - 12:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 09.07.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: