Franz Wacik
(Wien 1883-1938) Landschaft, Öl auf Karton, signiert Franz Wacik, rückseitig betitelt Radstadt Schwemmberg, 50 x 50 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.07.2018 - 12:22
- Vyvolávací cena:
Franz Wacik
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2018 - 12:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 09.07.2018 |