Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Universität Wien, Radierung in Farbe signiert Robert Kasimir ca. 44 x 40,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.07.2018 - 12:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2018 - 12:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 09.07.2018 |