Franz Fohner-Bihack *
(Agostyan, Ungarn 1937-2014 Wien) Blumen, Aquarell auf Papier signiert Fohner - Bihack 1988 ca. 84 x 59 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.07.2018 - 12:55
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Franz Fohner-Bihack *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2018 - 12:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 09.07.2018 |