Kreuzigungsgruppe
Holz geschnitzt, gefasst, Höhe ca. 52 cm. Altersspuren, Glassturz gesprungen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.07.2018 - 12:56
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Kreuzigungsgruppe
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2018 - 12:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 09.07.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Max Läuger (1864-1952), Vase mit Blattdekor, Tonwerke Kandern, 1895-1913
- Schublaststapler "Still FM12",
- Venezianermuster Halskette