Manschettenknöpfe
Gold 750, tlw. satiniert, 12,3 gøg12
11.07.2018 - 16:25
- Vyvolávací cena:
Manschettenknöpfe
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 11.07.2018 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant/Smaragd Armkette
- Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 0,20 ct
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0 TDI 4Motion (Euro 5)",