Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950 geb.) "Otto Wagner Villa", signiert Goldammer, Farblithografie, die Nr.42/300, 36 x 52,5 cm, mit Widmung, gerahmt, verglast Passepartout verschmutzt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2018 - 16:42
- Vyvolávací cena:
Karl Strnad- Goldammer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 11.07.2018 - 16:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: