Diamantring zus. ca. 5,20 ct
Weißgold 585, Brillanten u. Diamanten im Trapezschliff zus. ca. 4 ct, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 1,20 ct, 13,3 g, RW 54øx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
14.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 6.525,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Diamantring zus. ca. 5,20 ct
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Datum: | 14.09.2017 - 15:00 |
Prohlídka: | 07.09. - 13.09.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)