Hans Hiesberger *
(Klagenfurt 1938 geb.) "Landschaft", signiert Hiesberger, datiert 86, Mischtechnik auf Papier, auf Karton kaschiert, 46 x 75 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2018 - 17:08
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Hans Hiesberger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 11.07.2018 - 17:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |