Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Radierung, signiert Hrdlicka, datiert 1971, die Nr.7/50, 49 x 64 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2018 - 17:13
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 11.07.2018 - 17:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: