Skládací křeslo ke krbu s podnožkou Thonet Nr.1
dřevo bukové, ohýbané, hnědě mořené, pedigem vyplétaný sedák, opěradlo a podnožka, skládací mechanismus, Thonet, návrh kolem 1867, značeno razidlem, mezi 1887 - 1910, 120 x 59 x 135 cm, perfektní, restaurovaný stav (Zí)
23.09.2017 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |