Matas Václav (1913 - 1967)
Klášter u Nepomuku, popsáno, signováno a datováno vpravo dole Klášter u Nepomuku V. Matas 57, tempera/papír, 45 x 66 cm (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Matas Václav (1913 - 1967)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |