Malich Karel (Holice 1924)
Doteky stárnutí..., popsáno, signováno a datováno na zadní straně Doteky stárnutí... K. Malich 2005. IX., pastel/papír, 45 x 30,5 cm, kazetový rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Malich Karel (Holice 1924)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |