Špaňhel Jakub (Karviná 1976)
Žena s údem, signováno vpravo dole tužkou Jakub Špaňhel 21, vlevo dole číslováno tužkou 21/21, barevná litografie/papír, 87,5 x 66 cm, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Špaňhel Jakub (Karviná 1976)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |