Karwacki Janusz (Wolbrom 1940)
Dva grafické listy; Spanische Reitschule I, signováno vpravo dole J. Karwacki, vlevo doel popsáno tužkou epr. d´artiste, litografie/papír, 35 x 38,5 cm; Masky: z cyklu Juvenalia 64 , signováno a datováno vpravo dole tužkou Janusz Karwacki 64, litografie/papír, 25,5 x 29 cm (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |