Karwacki Janusz (Wolbrom 1940)
Z cyklu Pracownia "Antrakt", signováno a datováno vpravo dole tužkou Janusz Karwacki 64, číslováno dole uprostřed tužkou 6/12, lept/papír, 29,5 x 32 cm, pasparta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |