Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Gross 82, vlevo dole číslováno tužkou 50/55, barevná litografie/papír, 47,5 x 36,5 cm, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.500,-
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |
Ukázat výsledky aukce
- Burma: Eine sitzende Buddha-Figur aus Messing-Bronze, mit großer Flügel-Krone, Stil: Shan-Ava. Ein burmesischer Buddha, aus Messing gegossen und in der ‘Geste der Erdberührung’ (‘Bhumisparsa-mudra’) auf einem einstufigen Lotus-Thron sitzend.
- Diamantrauten Halbperlenmedaillon
- Sebastian Leicht*
- Cartier Tank
- Österr. 1S - 3S und 20S aus Flug 1950/53 je auf FDC in die Schweiz,