Palečková Veronika (Praha 1962)
Dva grafické listy; Čtyři Madlenky a pes, signováno a datováno tužkou vpravo dole Veronika Palečková 1991, vlevo dole číslováno tužkou 34/35 a popsáno čtyři Madlenky a pes, barevná litografie/papír, 65 x 49 cm; Strážkyně tajemství, signováno a datováno vpravo dole tužkou Veronika Palečková 1989, vlevo dole číslováno tužkou 47/50 a popsáno Strážkyně tajemství, barevná litografie/papír, 70 x 54 cm, lehce poškozeno (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |