Komárek Vladimír (Hořensko u Semil 1928 - 2002 Semily)
Terasy v Zákupech, signováno a datováno dole uprostřed tužkou V. Komárek 63, suchá jehla/papír, 28,5 x 36,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |