Kulhánek Oldřich (Praha 1940 - 2013 Praha)
Když chlapci se loučí, signováno a datováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek, dole uprostřed popsáno tužkou Když chlapci se loučí, vlevo dole číslováno tužkou 31/100, barevná litografie/papír, 65 x 50 cm (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |