Stretti Viktor (Plasy 1878 - 1957 Praha)
Havelský trh, signováno a datováno vpravo dole ve štočku Viktor Stretti 1901, lept a akvatinta/papír, 37,5 x 35 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |