John Jiří (Třešť 1923 – 1972 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří John 66, vlevo dole popsáno E.A., lept/papír, 29,5 x 21,5 cm (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |