Anton Lehmden *
(Nitra/Slowakei 1929 geb.) Surreale Landschaft, signiert, datiert: Lehmden 1969, Radierung, Passepartout-Ausschnitt ca. 22x 28 cm, Wechselrahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.07.2018 - 16:29
- Vyvolávací cena:
Anton Lehmden *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.07.2018 - 16:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-