Rudolf Kargl
(Wien 1878-1942 Mödling) Blick über den Schwarzensee, betitelt, signiert R. Kargl, Aquarell auf Papier, 22 x 28 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
17.07.2018 - 11:57
- Vyvolávací cena:
Rudolf Kargl
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy - Asta estiva |
Datum: | 17.07.2018 - 11:57 |
Prohlídka: | 12.07. - 17.07.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: