Bouda Cyril (Praha 1901 - 1984 Praha)
Zátiší s krevetami, signováno vpravo dole tužkou tužkou Cyril Bouda, vlevo dole číslováno tužkou 154, nedatováno (1940), mědiryt/papír, 23 x 21,5 cm, pasparta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |