Ullmann Josef (Nekmíř 1870 - 1922 Praha)
Cesta vsí, signováno vpravo dole J. Ullmann, tužka a akvarel/papír, 13 x 15,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm) Vystaveno: Česká kresba, Galerie Horejš, Praha 1944, č. k. 313
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |