Rittstein Michael (Praha 1949)
V noci, signováno, datováno a popsáno na napínacím rámu M. Rittstein 1978 V noci, olej a asambláž/plátno, 32,5 x 41,5 cm, lišta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |