Dvorský Bohumír (Paskov 1902 - 1976 Olomouc)
Pohled na Olomouc, signováno vpravo dole Boh. Dvorský, na zadní straně popsáno autorem Boh. Dvorský Léto 56 olej, olej/plátno, 45 x 73 cm, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |