Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 - 1976 New York)
Venuše, signováno a datováno vlevo nahoře Ladislav Sutnar 1966, akryl/masonit, 109 x 180 cm, restaurováno
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.600.000,-
CZK 1.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 750.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |