Sýkora Zdeněk (Louny 1920 - 2011 Louny)
Kompozice, signováno a datováno na zadní straně Sýkora 61, na napínacím rámu popsáno Zdeněk Sýkora Kompozice 1961, olej/plátno, 34 x 33 cm, lehce poškozený původní rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 300.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |